Про нас

Принцип компанії Термопак Інжирінг «Бути на крок попереду, використовуючи нестандартні рішення».

Ми займаємося розробкою та виробництвом обладнання для блістерної упаковки, фасувального обладнання, прес-форм і оснащення будь-якої складності.

Також ми займаємося постачанням роторних пакувальних комплексів для упаковки штучних товарів у блістер, лоточки, підкладки з функцією приварювання покривними матеріалами.

Одним з основних наших напрямків є розробка і виготовлення упаковки за допомогою блістерних машин: блістерупаковки, коррекси, підкладки, лотки, салатниці, тортниці та інші види одноразової упаковки. Наше обладнання - це результат багаторічного досвіду роботи кращих конструкторів і техніків.

Наші моделі термоформувального обладнання дозволяють виробляти будь-яку упаковку, яку можна отримати методом формування всіх типів жорстких полімерних плівок. Подібна упаковка підходить як для харчової промисловості, так для продукції технічного призначення, товарів народного споживання, іграшок, метизів, госптоварів.

Машини мають модульний принцип побудови, який підійде практично для будь-якого виробника упаковки будь-яких маштабів.

Ми здійснюємо постачання блістерних машин та іншого обладнання в Росію, Україну, Білорусію. Серед наших клієнтів: німецьке підприємство ВАТ «Robert BOSCH», Білорусько-нідерландське спільне підприємство «Аміпак», головне представництво «Аміпак - центр» м. Москва, ЗАТ «Сампласт», кондитерська фабрика «Росія», ТОВ «Протех» м. Київ, кондитерський концерн «Roshen», ТОВ « Еталон» та інші.

Надійність нашого обладнання обумовлена 14-ти річним досвідом роботи на ринку термоформувального обладнання та прес-форм, а також використанням комплектуючих тільки відомих фірм-виробників.

До інших переваг можна віднести той факт, що всі машини, представлені нами, мають високу зносостійкість, а також прийнятні ціни, які обов'язково Вас порадують.

«Термопак Інжирінг» за свій час перебування у сфері виробництва та збуту обладнання для блістерної упаковки та прес-форм набула статусу надійного партнера.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Сайти

Термопак Інжиніринг, термопластавтомати

Термопак Інжиніринг, термопластавтомати

 
 

Контакти

Термопак Інжиніринг, термоформувальне обладнання, прес-форми, пластикова упаковка
(основний офіс)

61100, Україна, Харківська, Харків, вул. Слинько, будинок 11, офіс 128

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create